Nema trgovine u Stocu

Vratiti Stolac u normalne okvire, zadržati mlade i privući investicije u ovu općinu poruke su koje su poslane s radnog posjeta Dragana Čovića Stocu u utorak.

Stolac je jedina općina u BiH u kojoj nije završen izborni proces na lokalnim izborima 2. listopada. Čović je poručio kako HDZ BiH ne želi da Stolac bude iznimka.

“Izborni standardi moraju vrijediti za sve, pa i za Stolac. Nije važno koliko mjeseci će proći do ponovljenih izbora. U svakom slučaju nećemo dopustiti da se nekim trgovinama blokira odnose u Stocu”, rekao je Čović na konferenciji za medije poslije sastanka s načelnikom Stjepanom Boškovićem.

Uskoro će se morati odlučiti i na koji način financirati ponovljene izbore u Stocu. Prema Zakonu o principima lokalne samouprave, općina može pristupiti i privremenom financiranju.

Na sjednici Predsjedništva HDZ-a BiH u ponedjeljak odlučeno je da stranački lider uskoro posjeti većinu gradskih i županijskih stranačkih odbora u Federaciji. Čović je rekao da je logično krenuti od Stoca.

NAJAVE I PROMOCIJE

Superknjiga i robot Gizmo stižu u Čapljinu

U petak, 21. veljače 2025. godine, u 18:30 sati,...

VI. Čapljinska biciklijada

Biciklistički klub Čapljina s ponosom najavljuje šesto izdanje Čapljinske biciklijade, koja će...

Evo gdje su i kada radarske kontrole u veljači

MUP Hercegovačko-neretvanske županije na svojoj web stranici objavio je...

61. Pokladni dani 2025. Trebižat – Čapljina; Tramp potvrdio dolazak

Tramp najavio dolazak, a ni Melania nije mogla odoljeti! Dragi...