Na društvenim je mrežama objavljena snimka koja je ganula mnoga srca. Na njoj se vidi kako teško bolesni Nikola ustaje iz svojih invalidskih kolica kako bi sa sestrom otplesao njezin vjenčani ples.
Naime, Nikola (23) iz Mostara je u jesen 2013. godine doživio tešku prometnu nesreću. Pretrpio je jak udarac u glavu. Zbog toga je čak tri mjeseca bio u komi, a otkad se probudio, njegov je život nezamisliv bez invalidskih kolica.
Desna strana tijela mu je iznimno slaba i oštećen mu je centar za ravnotežu. No, to ga nije spriječilo da skupi snage i ustane na sestrinom vjenčanju te s njom otpleše ples. Ona ga je pridržavala, a tijekom plesa pridružila im se i majka. Nikola je na kraju i zaplakao od sreće, prenosi 24sata.hr.