back to top
26.8 C
Čapljina
Ponedjeljak, 15 srpnja, 2024

Veliki Bod sa vrućeg gostovanja iz Gradačca

Naša ekipa je sa vrućeg gostovanja iz Gradačca uhvatila jedan bod koji će biti važan u borbi za ostanak u prvoj ligi.Na klupi je debitirao Damir Beća koji je uspješno počeo svoju trenersku karijeru u Čapljini.

U duelu Zvijezde i Čapljine odigranom u Gradačcu na stadionu Banja Ilidža nije bilo pobjednika, ali ni golova. Iako je domaći tim bio blagi favorit u ovom duelu, mi smo uspjeli sačuvati svoju mrežu netaknutom i doći do jednog boda. U zadnjim minutama naša ekipa je mogla doći do 3 boda kada je nes(p)retno reagirao Rodin kojeg je iznenadila lopta na nekih 2-3 metra od gola.

Idući meč se igra u subotu i to će biti jedna od važnijih utakmica naše ekipe, jer nam dolazi GOŠK iz Gabele što je ujedno i lokalni derbi, očekujemo pune tribine i veliku podršku naših navijača.

SASTAV ČAPLJINE U GRADAČCU: Buntić, Miketek, Bratić, Jazvin, Zubac, Ćosić, Haračić, Rako, Popović, Isić, Rodin.

JOŠ SU IGRALI: Puljić,Pervan i Leko.

hnkcapljina.com

Najave i promocije

Related news