Naslovnica Sport GOŠK poražen od Zrinjskog pogotkom s bijele točke

GOŠK poražen od Zrinjskog pogotkom s bijele točke

Svoj debi na klupi NK GOŠK-a iz Gabele Stanko Mršić imao je danas u Mostaru na gostovanju kod ekipe HŠK Zrinjski.

U svojoj prvoj utakmici na klupu premijerligaša iz Gabele Mršić je imao težak zadatak i nažalost nije uspio odnijeti bodove iz Mostara.

Prve prilike na utakmici imali su nogometaši GOŠK-a preko Vege i Ramića ali onda je uslijedilo par dobrih napada domaćina od kojih vrijedi istaknuti 18. minutu kada vratnica sprečava vodstvo Plemića. Do kraja poluvremena je bilo prilika za postizanje pogotka ali se na odmor otišlo s rezultatom 0:0.

U 74. minuti iz kaznenog udarca Filipović postavlja konačnih 1:0 za HŠK Zrinjski.

U narednom kolu GOŠK dočekuje FK Željezničar na svom terenu.

U početnom sastavu za NK GOŠK nastupili su: Kozić, Hasanhodžić, Kulović, Gržan, Đajiić, Raguž, Vukoja, Ramić, Vego, Hasanović te Kovačić.