Naslovnica Sport NK GOŠK izborio šesnaestinu finala nogometnog Kupa FBiH

NK GOŠK izborio šesnaestinu finala nogometnog Kupa FBiH

U drugom kolu nogometnog Kupa FBiH NK GOŠK je bio gost kod ekipe FK Klis Buturović polje.

U 17. minuti NK GOŠK je došao u vodstvo pogotkom Kulovića a isti igrač u 25. minuti udvostručuje vodstvo svoje ekipe te se s rezultatom 2:0 za NK GOŠK otišlo na predah.

Nakon deset minuta igre u drugom poluvremenu Anes Mašić je pogodio za vodstvo NK GOŠK od 3:0 a u 68. minuti Rizvanović pogađa za konačnih 4:0 za NK GOŠK.

Početnih jedanaest koji su istrčali na travnjak u ekipi NK GOŠK bili su: Kragić, Fukara, Sarvan, Kulović, Mustafić, Pavičević, Šunjić, Savić, Rizvanović, Šantić te Kožul.

Ovom pobjedom NK GOŠK se plasirao u šesnaestinu finala Kupa FBiH. U šesnaestini finala Kupa FBiH pridružuju se i klubovi koji se natječu u Premijer ligi FBiH.