17.9 C
Čapljina
Četvrtak, 18 travnja, 2024

Rukometaši ovog vikenda nastavljaju s proljetnim djelom sezone Prve rukometne lige FBiH – jug.

RA Čapljina je proljetni dio sezone otvorila domaćom minimalnom pobjedom nad RK Velež s 29:28.

U prvih deset minuta utakmice igralo se pogodak za pogodak. Na polovici prvog poluvremena RA Čapljina dolazi do prednosti od pet pogotka razlike (11:6). Do kraja prvog poluvremena gosti su uspjeli smanjiti zaostatak na tri pogotka razlike (15:12).

U nastavku susreta RK Velež se vratio u igru. U 39. minuti RK Velež je smanjio zaostatak na samo pogodak zaostatka (17:16). Pet minuta poslije RK Velež je došao nakon dugo vremena do poravnanja rezultata (20:20). Deset minuta prije kraja utakmice gosti iz Mostara su došli i do vodstva 24:23. Do kraja susreta gledali smo neizvjestan meč a pobjedu je na kraju odnijela RA Čapljina s 29:28.

U narednom kolu RA Čapljina gostuje u Ljubuškom kod ekipe RK Izviđač CO II.