14 C
Čapljina
Petak, 29 ožujka, 2024

NK GOŠK poražen u Bihaću nakon deset godina; HNK Čapljina poražen u Kaknju

U prvom kolu Prve nogometne lige FBiH 2020/2021 oba čapljinska prvoligaša ubilježila su gostujući poraz.

NK GOŠK je poražen od NK Jedinstvo rezultatom 2:1. U 8. minuti domaći dolaze u vodstvo preko Haračića a tri minute kasnije Šivšić pogađa vlastitu mrežu i tako NK Jedinstvo dolazi do vodstva 2:0. Do kraja susreta NK GOŠK uspijeva postići samo jedan pogodak i to u sudačkoj nadoknadi preko Samaradžića za konačnih 2:1.
Ovo je prva domaća pobjeda NK Jedinstvo nakon deset godina nad NK GOŠK.

Nogometaši HNK Čapljina gostovali su u Kaknju kod ekipe FK Rudar i ubilježili poraz 3:1.
Strijelci za FK Rudar koji je ovom pobjedom trenutno zauzeo vodeću poziciju u Prvoj nogometnoj ligi FBiH bili su Gačan, Šubo te Kobilica a utješni pogodak za HNK Čapljina djelo je Kajtazija.

U sljedećem kolu, NK GOŠK domaćin je HNK Čapljina u gradskom derbiju koji je na rasporedu 16. kolovoza u 17:30 sati.