Naslovnica Sport Poraz HKK Čapljina u Trebinju

Poraz HKK Čapljina u Trebinju

Nakon pobjede u srijedu na domaćem terenu u zaostalom susretu protiv KK Čelik, košarkaši Čapljine danas su poraženi u Trebinju, u također zaostaloj utakmici protiv KK Leotar.

Možemo reći da je prvo poluvrijeme pripalo domaćim a drugo poluvrijeme gostujućim košarkašima.
Prva četvrtina pripala je KK Leotar s 24:19 a druga s 26:18. Preostale dvije četvrtine pripale su HKK Čapljina ali košarkaši Čapljine nisu uspjeli nadoknaditi minus iz prvog poluvremena pa pobjeda ide košarkašima KK Leotar. Treću četvrtinu HKK Čapljina dobio je s 21:16 a četvrtu četvrtinu s 30:28.

Konačan rezultat utakmice bio je 94:88 za KK Leotar.

Kod HKK Čapljina najefikasniji su bili Vladimir Ivelja s 21 poenom, Milan Lužaić s 18 poena, Aleksa Jugović s 15 poena, Jure Brajković s 14 poena te Matija Milin s 13 poena.

Kod KK Leotar najefikasniji su bili Stefan Mijović s 26 poena, Božo Đurasović s 20 poena, Marko Raičević sa 16 poena, Nikola Đurašović s 12 poena te Nemanja Milidragović sa 7 poena.