Naslovnica Sport FOTO: HKK Čapljina uvjerljivo slavio nad KK Borac na svom parketu

U zaostaloj utakmici 7. kola košarkaške Premijer lige BiH u Gradskoj sportskoj dvorani Čapljina večeras su košarkaši Čapljine dočekali košarkaše Borca.

Domaći košarkaši utakmicu otvaraju sjajno i rade seriji 10:0. Sjajna igra se nastavila do kraja prve četvrtine te su domaći košarkaši gostima prepustili samo 8 poena (25:8). U drugoj četvrtini KK Borac pokazuje bolju igru i četvrtina završava neodlučenim rezultatom (25:25), ali zbog sjajne igre iz prvih deset minuta susreta HKK Čapljina na odmor ide s prednošću od 17 poena.

U nastavku susreta domaći slave u obje četvrtine. Treću četvrtinu osvajaju rezultatom 24:17 a četvrtu četvrtinu s 21:18 te tako upisuju pobjedu ukupnim rezultatom 95:68.

Ovom pobjedom HKK Čapljina se trenutno nalazi na četvrtom mjestu prvenstvene tablice s 10 osvojenih bodova, samo bod manje od vodećeg HKK Široki koji ima i utakmicu manje.

Najefikasniji u redovima HKK Čapljina bili su Gojko Sudžum s 19 poena, Aleksa Jugović s 18 poena, Josip Naletilić sa 16 poena, Vladimir Ivelja s 14 poena te Matija Milin s 13 poena.

Najefikasniji u redovima KK Borac bili su Davis Jonathan Renards sa 17 poena, Nemanja Nikolić s 14 poena, Nemanja Reljić s 9 poena, Nikola Tanasković i Tavarius Shine s po 8 poena.

Zgusnuti raspored za HKK Čapljina se nastavlja. Već za vikend ih očekuje još jedna teška utakmica na domaćem parketu kada im u goste dolazi ekipa HKK Široki.