23 C
Čapljina
Srijeda, 24 veljače, 2021

U Gradskoj sportskoj dvorani Čapljina večeras je odigrana odlična utakmica između odbojkašica Čapljine i odbojkašica Vogošće.

Odbojkašice Čapljine odlično su ušle u susret protiv favoriziranih protivnica i prvi set dobile s 25:22.

Naredna tri seta pripala su odbojkašicama Vogošće ali odlične odbojkašice Čapljine pružile su sjajan otpor.

U drugom setu se vodila velika borba ali ipak na kraju ovaj set pripada OK Vogošća s 27:25.
U trećem setu domaće odbojkašice su pale u igri i gošće osvajaju ovaj set s 25:16.
Zadnji set je bio najneizvjesniji. Tijekom seta se vodila velika borba između obje ekipe i igralo se izjednačeno do rezultata 17:17. Nakon toga odbojkašice Čapljine sjajnom igrom dolaze i do prednosti 24:19 ali ipak ne uspijevaju osvojiti ovaj set već on na kraju pripada ekipi OK Vogošća s 27:25.

Tako su bodove večeras odnijele odbojkašice Vogošće pobjedom 3:1 u setovima.