Čapljina
Nedjelja, 16 svibnja, 2021

Poraz RA Čapljina u neizvjesnoj utakmici

U 18. kolu Prve rukometne lige FBiH – jug danas je odigran hercegovački dvoboj između domaćeg HRK Međugorje i RA Čapljina.

Prvo poluvrijeme pružilo je zanimljivu i izjednačenu utakmicu u kojoj su se obje ekipe izmjenjivale u prednosti ali ni jedna nije ostvarila prednost veću od tri pogotka. Minutu prije kraja poluvremena rezultat je bio poravnan (13:13) ali do kraja prvih 30 minuta domaći uspijevaju zabiti pogodak i na predah otići s minimalnom prednošću (14:13).

U nastavku susreta domaći rukometaši su održavali prednost ali uporni mladi momci RA Čapljina nisu se predavali do samoga kraja i u par navrati smanjili su zaostatak na samo jedan pogodak zaostatka ali na kraju nisu uspjeli više od toga i pobjeda je pripala HRK Međugorje rezultatom 31:28.

U sljedećem kolu RA Čapljina očekuje još jedan hercegovački dvoboj, ovaj put na svom parketu dočekuju HRK Zrinjski.