Nedjelja, 16 svibnja, 2021

NK GOŠK savladao FK Budućnost i upisao vrijedna tri boda

Posljednji duel 22. kola Prve lige FBiH odigrali su GOŠK i Budućnost.

Konačan rezultat utakmice glasio je 1:0 u korist tima iz Gabele.

Utakmica je počela u laganom ritmu, početnim ispitivanjem snaga. Od 15. minute, domaći su ubacili u brzinu više i imali su nekoliko dobrih prilika, međutim obrana Budućnosti je bila disciplinirana.

U 32. minuti poništen je pogodak domaćina zbog zaleđa.

Pet minuta kasnije najbolja prilika u prvom poluvremenu. Igrači GOŠK-a su odradili sjajnu akciju, ali u završnici je fenomenalno intervenirao vratar Mujkić i spasio gostujući tim.

U nastavku slična slika na terenu. Tim iz Gabele je bio opasniji, imao veći posjed lopte, a kruna svega dolazi sredinom drugog poluvremena.

U 65. minuti dobra akcija GOŠK-a koju pogotkom završava Savić za sasvim zasluženo vodstvo Gabeljana od 1:0.

Nakon pogotka GOŠK je kontrolirao utakmicu i mirno priveo susret kraju te upisao nova tri boda koja će možda biti i presudna kada je u pitanju borba za opstanak.