back to top
10.6 C
Čapljina
Petak, 19 travnja, 2024

Jučer i danas na rasporedu je malonogometni turnir “Futsal 3×3” koji se igra u Čapljini.

Jučer je odigrano 15 utakmica šesnaestine finala a u posljednjoj šesnaestoj utakmici, ekipa MNK “Uzdol” iz općine Prozor-Rama bila je slobodna. Od jučerašnjih 15 utakmica samo je jedna utakmica odlučena penalima a jedna utakmica nije odigrana zbog predaje jednog od suparnika.

Rezultate utakmica šesnaestine finala pogledajte u tablici ispod.

“Futsal 3×3” – šesnaestina finala

Datum

Utakmica

Rezultat

31. 07. 2021.

caffe night club “Drugi Način”- “Fair Play”

5:0

“Pravi Hangover” – “Neretva Čeljevo 2020”

5:2

“Prodaja Leda Frozen” – caffe bar “Jekem”

4:1

“Sparta Prag” – “Autocommerce Vrgorac”

1:2

print shop “Light’s Letters” – “Zadnji Sastav”

*nakon penala

“Cageball Grude” – “Završni radovi Kalfić”

2:1

caffe bar “Bellissima” – caffe bar “Label”

2:1

restaurant “Gallante” – MNK “Azzurri”

predaja od strane MNK “Azzurri”

MNK “Uzdol”

slobodan

Danas se nastavlja malonogometni turnir “Futsal 3×3” utakmicama osmine finala, četvrtine finala, polufinala i utakmicama za treće i prvo mjesto.

Utakmice se igraju dva puta po sedam minuta osim utakmica polufinala, utakmice za treće mjesto i finalne utakmice koje će se igrati dva puta po deset minuta.

Osim natjecateljskog karaktera ovaj malonogometni turnir ima i humanitarni karakter pri čemu svaki posjetitelj doniranjem priloga pomaže u liječenju naše sugrađanke Katje Lukić koja je rođena s Marfanovim sindromom, genetskim poremećajem koji utječe i slabi vezivno tkivo tijela uzrokujući probleme sa srcem, plućima, očima i mišićno-koštanim sustavom.