14.1 C
Čapljina
Ponedjeljak, 13 svibnja, 2024

U 29. kolu Wwin lige BiH NK GOŠK je danas ugostio FK Željezničar.

Bila je to utakmica koja bi mogla biti odlučujuća za ostanak u najelitnijem nogometnom natjecanju u državi za oba kluba.

Gosti su imali prvu priliku na utakmici preko Amoaha koji nije uspio matirati vratara Vasilja a minutu nakon toga domaći uzvraćaju i preko Dine Skorupa dolaze u vodstvo 1:0. U 22. minuti Amoah ubacuje loptu s desne strane a Krpić pogađa za poravnanje rezultata na 1:1.

tek što je krenulo drugo poluvrijeme gosti iz Sarajeva dolaze do preokreta. Boljević je prošao po lijevoj strani i ubacio u šesnaesterac gdje se najbolje snalazi veznjak iz Saudijske Arabije Al Jaber koji pogađa, ispostavit će se, konačnih 1:2.

Ovom pobjedom FK Željezničar stigao je do 33 osvojena boda i sada se nalazi na osmom mjestu prvenstvene tablice dok se NK GOŠK nalazi na devetom mjestu s bodom manje.

U narednom kolu NK GOŠK gostuje kod vodeće momčadi prvenstva FK Borac u Banja Luci.