Trebinje: Zaplijenjeno 93 kilograma marihuane

Tri od četiri uhićene osobe su državljani Crne Gore.

Policijski službenici Policijske uprave Trebinje provode veliku operativnu akciju usmjerenu na suzbijanje i otkrivanje kaznenih djela iz područja zloupotrebe opojnih droga.

U dosadašnjem tijeku akcije slobode su lišene četiri osobe, dok je zaplijenjena veća količina biljne materije koja svojim karakteristikama podsjeća na opojnu drogu marihuanu.

Tijekom pretresa na više lokacija na području PU Trebinje, policijski službenici pronašli su oko 93 kilograma marihuane skriveno u sportskim torbama u prtljažniku automobila. Tri od četiri uhićene osobe su državljani Crne Gore, prenosi radiosarajevo.ba

Osumnjičeni su pokušali pobjeći, no policajci su ih brzo sustigli i uhitili. Sve aktivnosti provode se pod nadzorom Okružnog javnog tužiteljstva u Trebinju, a pretresi su i dalje u tijeku.

 

Bljesak.info

NAJAVE I PROMOCIJE

Plan radarskih kontrola za svibanj – Donosimo raspored za PU Čapljina

Ministarstvo unutarnjih poslova Hercegovačko-neretvanske županije objavilo je na svojoj...

Udruga „Prva čapljinska satnija“ objavljuje poziv za učlanjenje

Udruga „Prva čapljinska satnija“ s ponosom poziva sve bivše...

ČAPLJINA: Obilježavanje 150. obljetnice Hercegovačkog ustanka

Grad Čapljina i Hrvatska kulturna zajednica Troplet u partnerstvu...