FOTO: Dan sporta za učenike devetih razreda u Srednjoj školi Čapljina

U Srednjoj školi Čapljina održan je uzbudljiv Dan sporta za učenike devetih razreda! Na ovom sportskom događanju, učenici Osnovne škole Vladimira Pavlovića, Osnovne škole Lipanjske zore i Osnovne škole Čapljina imali su priliku odmjeriti snage u nogometu, košarci i rukometu. Sve aktivnosti odvijale su se u prijateljskom i pozitivnom ozračju, gdje su natjecatelji pokazali svoje sportske vještine, ali i zajedništvo.

Cilj ovog događaja bio je afirmirati sport i omogućiti učenicima međusobno upoznavanje kroz igru i timski duh. Dan sporta pružio je priliku mladima da se druže, razvijaju fair play i zajednički slave ljubav prema sportu.

Na kraju dana, svim sudionicima dodijeljena su priznanja za njihov trud, zalaganje i sportski duh. Čestitke svim učenicima na sudjelovanju i još jednom potvrđivanje važnosti sportskih vrijednosti u obrazovanju i svakodnevnom životu!

NAJAVE I PROMOCIJE

Plan radarskih kontrola za svibanj – Donosimo raspored za PU Čapljina

Ministarstvo unutarnjih poslova Hercegovačko-neretvanske županije objavilo je na svojoj...

Udruga „Prva čapljinska satnija“ objavljuje poziv za učlanjenje

Udruga „Prva čapljinska satnija“ s ponosom poziva sve bivše...

ČAPLJINA: Obilježavanje 150. obljetnice Hercegovačkog ustanka

Grad Čapljina i Hrvatska kulturna zajednica Troplet u partnerstvu...